Travelmeetingpoint

Počet vystavovatelů překročil osmdesát

(24. září 2014) S radostí sledujeme zájem vystavovatelů o Travel Meeting Point. Jejich počet k dnešnímu dni již překročil 80 a stále se hlásí další a další. Jejich seznam průběžně doplňujeme. Nepřidáte se taky?

I vystavovatelé se mohou registrovat online

(20. září 2014) Máme pro vás další novinku. Kromě odborných návštěvníků se nyní i vystavovatelé mohou přihlásit k účasti on-line. Neváhejte a doplňte tak již více než 50 registrovaných vystavovatelů.

On-line registrace odborných návštěvníků spuštěna

(18. září 2014) Jste cestovní kancelář nebo cestovní agentura? Nechcete se zdržovat stahováním, tiskem, vyplňováním, skenováním a odesíláním přihlášky odborného návštěvníka? Díky našim programátorům se nyní můžete registrovat on-line.

Dalších sto registrovaných odborných návštěvníků

(16. září 2014) Druhý týden registrací odborných návštěvníků byl završen registrací dvoustého z nich. Jsme rádi a spolu s programátory pro vás připravujeme novinku.

Přiletíme! Hlásí letecké společnosti

(13. září 2014) Mezi vystavovatele se zařadí také letecké společnosti. Svůj přílet na Travel Meeting Point již potvrdilo Turkish Airlines a Air Mauritius. Podrobnosti připravujeme.

První zahraniční odborní návštěvníci

(11. září 2014) Věhlas Travel Meeting Pointu již překročil hranice České republiky. Mezi odbornými návštěvníky jsou registrováni první zástupci cestovních kanceláří ze zahraničí. Už se těšíme na mezinárodní setkání s našimi obchodními partnery.

Chorvatský workshop potvrzen

Chorvatsko logo(9. září 2014) Chorvatské turistické sdružení potvrdilo aktivní účast na Travel Meeting Pointu a uspořádání tradičního workshopu, který se uskuteční 29. října 2014 od 10.30 - 14.30 hodin ve workshopovém sále Výstaviště.

...celý článek