Odborný návštěvník ZDARMA? Ano, správně!

(3. září 2014) Pro všechny odborné návštěvníky - aktivně fungující cestovní kanceláře a cestovní agentury - je nyní možné se na Travel Meeting Point přihlásit k účasti ZDARMA.

Někdo možná neuvěří, ale vstup pro profesionály je opravdu ZDARMA. Travel Meeting Point je B2B akce určená odborníkům v cestovním ruchu a my budeme rádi, když se nás tam potká co nejvíce.

Samozřejmě, určitá omezení to má. Každá aktivní cestovní kancelář nebo cestovní agentura může zdarma přihlásit 2 odborné návštěvníky. Důvěřujeme, ale samozřejmě budeme prověřovat, zda jsou přihlášené subjekty v našem oboru opravdu činné. Neradi bychom totiž, aby se vystavovatelé ve svých sektorech stali oběťmi různých "agentů" s nabídkou uvedení v telefonním seznamu, skvělou reklamou nebo možná i teplou vodou. Od toho tam totiž určitě nejsou.

Ale nejsme zlí. Všem ostatním nabízíme možnost účasti za 3 000,- Kč (bez DPH). Připadá Vám to drahé? Nám také. Proto si myslíme, že je lepší stát se rovnou vystavovatelem. Jednací sektor není o moc dražší než obyčejná vstupenka a třeba zrovna u Vás se pak zastaví nový obchodní partner a uzavřete spolu výbornou smlouvu.

A když nic jiného, tak odprezentujete svůj produkt a potkáte mnoho dalších kamarádů z branže.